Naše učebnice a pracovné zošity používa už 1 škôlPotrebujete viac informácií? 
Zavolajte nám na +420 777 725 099 alebo nám napíšte na lekes@prospoluzaky.cz. Sme tu pre vás!

Pripravíte študentov na maturitu?

Učebnice sú koncipované tak, aby pripravili každého študenta na maturitnú skúšku z matematiky. Pracovné zošity obsahujú vzorové príklady z uskutočnených skúšok a študent si tak naučenú látku môže vyskúšať na konkrétnom príklade.

Spĺňate osnovy?

Pokrývame všetky stredoškolské učivá matematiky podľa Rámcového vzdelávacieho programu. Témy aj príklady v rámci podkapitol sú zoradené vzostupne podľa obťažnosti, aby boli použiteľné na akejkoľvek odbornej strednej škole či gymnáziu.

Ako látku vysvetľujete?

Učebnicu píšu samotní študenti a odbornú korektúru následne vykonávajú učitelia. Vďaka tomuto prístupu dokážeme látku vysvetliť priateľskou formou a ľudsky. Jazyk učebníc je študentský, píšeme v druhej osobe, tzv. „na tykačku". Nižšie si môžete zobraziť ukážku.

Kde sa učebnice používajú?

Od septembra 2018 sa podľa našich učebníc učí na 122 stredných školách a ďalších 400 škôl má učebnice pre podporu výučby. Naše učebnice si zároveň kúpilo cez dvadsať tisíc študentov, ktorí ich používajú k samoštúdiu. Učebnice sú skvele využiteľné priamo na hodinách výučby a pracovné zošity sa hodia k doštudovaniu látky, precvičeniu a domácim úlohám.

Ceny pre učiteľov

Do 50 kusov jednej časti
51 a viac kusov jednej časti
Len učebnica
10,00 € 9,00 €
Len pracovný zošit
5,00 € 4,80 €
Len učebnica
10,00 € 8,50 €
Len pracovný zošit
5,00 € 4,50 €
Učebnica a pracovný zošit rovnakej témy
Sada učebnice a pracovního sešitu
15,00 € 10,00 €
Učebnica a pracovný zošit rovnakej témy
Sada učebnice a pracovního sešitu
15,00 € 9,50 €